טלפון נייד : 054-9176999

הצעת נישואין דתית מסורתית

הצעת נישואין אצלנו ברוי הפקות שמים דגש רב למגזר הדתית והמסורתי הדואגים לכל הבקשות של הבן הזוג שרוצה להציע נישואין דתית לפי יהדות ליין שוקלדים כשרים לפי הכשרות המבוקשת לפירות שעברו מעשר למקום עם משמעות דתית ורוחנית להוסיף המון קדושה ליום המרגש טקס אירוסין את ההצעה ניתן לקיים במקום אינטימי רק בני הזוג בלבד או פומבית חברתית ניתן לשלב גם ארוחה במסעדה אחרי או לפני ההצעה כמובן כשרה או לקיים את ההצעה במסעדה ניתן גם להביא שף פרטי עם אוכל כשר הכל אשרי לפי הבקשה שלכם .

הצעות הנישואין דתית מסורתית שלנו

אנחנו ברוי הפקות קיימו מספר רב של הצעות לזוגות דתיים בכל רחבי הארץ

רוי הפקות הצעת נישואין בלימוזינה בהר מירון ברשבי רבי שמעון בר יוחאי של הזוג המהמם שלנו מני & מזל שהייתה בתאריך 24.6.20 עם שובל של 10 מטרים, בצבע לבן אותיות מרי מי בצבע לבן בגודל של חצי מטר (50 ס"מ) שולחן שמפניה מהודרת ושני גביעים ושקולדים ,פרחים משי לבנים עם ואזות. טבעת יהלום בגובה מטר שזורה בפרחים לבנים עם כיתוב מרי מי ,לב בגדול חצי מטר עם פרחי משי בצבע זהב בלוני הליום בצבע זהב .

רוי הפקות הצעת נישואין בטבריה רבי עקיבא עם הנוף המדהים של הכנרת של הזוג המדהים שלנו תם שלום & עדן שהייתה בתאריך 10.9.20 עם שובל 10 מטרים בצבע לבן טבעת עגולה עם כיתוב מרי מי marryme עם טול לבן שולחן שמפניה מהודרת ושני גביעים ושקולדים ולוח גיר עם שמות בני הזוג ,ואזות עם פרחים משי בצבע לבן ,עששיות עם נר לד. 


היכן ניתן להציע נישואין דתית מסורתית

ניתן להציע נישואין במגוון רחב של מקומות המתאמים להצעת נישואין דתית 

  • במסעדה כשרה בכל רחבי הארץ
  • בחדר במלון כמובן כשר 
  • בצימר על שפת הבירכה או בחדר
  • בקבר של צדיק
  • בכותל המערבי בירושלים
  • בבית פרטי

כמובן שישנם עוד מלא מקומות להציע נישואין בסגנון דתי מסורתי

למה אנחנו מתאים להצעת נישואין דתית מסורתית

אנחנו ברוי הפקות הצעת נישואין שומרים כשרות ואת השבת לא מקיימים הצעות בשבת ובחגים נשמח לעזור לכם ולייעץ לכם לכל שאלה או בקשה ללא תוספת תשלום וללא התחייבות אנחנו כאן בשבילכם

רוי הפקות הצעת נישואין
054-9176999

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on google
Share on whatsapp
5/5
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו