הצעת נישואין ליד קיבוץ ניר דוד

קיבוץ ניר דוד הנקרא גם תֵל-עָמָל הוקם בשנת 1936 ושמו שונה ל"ניר דוד" בשנת 1937 על שמו של דוד וולפסון הקיבוץ נמצא בבקעת הצעת נישואין בבית שאן קרוב מאוד לעיר בית שאן , מרגלות הר הגלבוע וליד גן השלושה (סחנה) על כביש 669 הקיבוץ ניר דוד שייך למעוצה אזורית עמק המעיינות . הקיבוץ היה ליישוב הראשון בישובי חומה ומגדל וקיבוץ הראשון שהוקם בבקעת בית שאן באמצע הקיבוץ זורם "נחל עמל" הנקרא ומכונה גם "האסי" בין בתי הקיבוץ היוצר הרגשה מדהימה ונוף עוצר נשימה בשנים האחרונות מתנהל מאבק חזק בין חברי הקיבוץ לציבורי בישראל למען מתן גישה חופשית לציבור. כיום הקיבוץ מתפרנס מעיקר תיירות ,תעשייה ,חקלאות לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) בקיבוץ מתגוררים (נכון לסוף 2019) בערך 729 תושבים

מקומות להצעת נישואין ליד קיבוץ ניר דוד

מספר מקומות מומלצים להצעת נישואין סמוך לקיבוץ ניר דוד תבחרו את המקום שלכם

  • בבית פרטי
  • קנטרה
  • נחל חרוד
  • פארק המעיינות – עין מודע, עין שוקק, נחל הקיבוצים, נחל הנחמן, עין חומה
  • שטח פתוח עם נוף העמק
  • סחנה (גן השלושה)
  • מסעדות

הצעת נישואין בניר דוד שלנו

ההצעה של הזוג המדהים אלכס & מוריה הצעת נישואין בצפון בצימר בניר דוד
ההצעה הזו מורכבת מאותיות מרי מי MARRY ME שזורות בפרחים משי לבנים עם שובל לבן בגודל 5 מטרים ופרחים משי בצבע לבן מפוזרים על השובל ונרות לד. לצד כל אלו אנו דואגים לבידורית שתנגן את שיר הכניסה שלכם. אנו נתעד את הרגע המאושר שלכם.

הצעת נישואין בניר דוד

למה לבחור ליד קיבוץ ניר דוד כמיקום להצעת נישואין?

העמק מעיינות מציע נוף עוצר נשימה של הרי הגלבוע בסמוך ניתן למצוא הצעת נישואין פארק המעיינות וסחנה ולידו אטרקציות נוספות שמתאימות לזוגות. אנחנו כאן לעזור לכם במציאת הצימר, וכן במציאת מיקום ההצעה. אם קיבלתם את ההחלטה לקחת את הזוגיות שלכם צעד אחד קדימה-תרימו אלינו טלפון ואנחנו נדאג לכם לכל הפרטים, גדולים כקטנים: מיקום הצימר, לוקיישן להצעה, סגנון ההפקה, ארוחת בוקר ועוד פינוקים רבים. הצפון המרהיב הוא המיקום המושלם להצעת הנישואין שלכם.

רוי הפקות הצעת נישואין

054-9176999

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
5/5
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו